Hale namiotowe

Dobra impreza może zostać zepsuta przez deszcz czy inne warunki pogodowe. Aby uniknąć takich niespodzianek, polecamy Państwo rozłożenie hali namiotowej, która sprawi, że Państwa wydarzenie nie straci na jakości. Pogoda może łatwo popsuć atmosferę spotkania i sprawić, że goście zrezygnują z dłuższej obecności na nawet najbardziej ciekawym spotkaniu. Dlatego warto pomyśleć o namiocie na imprezy plenerowe, w którym można nie tylko ukryć się w razie deszczu, ale także stworzyć strefy, np. na poszczególne spotkania, odbywające się w tym samym czasie.


Wypożyczalnia namiotów na imprezy – czy warto korzystać?


Dostępne w naszej ofercie namioty są szybko rozkładane, co więcej, nasi specjaliści zajmują się ich montażem, dlatego nie muszą Państwo martwić się o kwestie techniczne. Dysponujemy halą namiotową z poszyciami białymi o długości 300 metrów, a także 20 szybko rozkładanymi namiotami o wymiarach 4x6 metrów. Oddajemy Państwu do korzystania również halę namiotową wyposażoną w podłogę, co jest wyjątkowym akcesorium na tle innych wypożyczalni namiotów na imprezy.
Pod naszymi halami namiotowymi można bez obaw postawić meble eventowe, np. te wynajęte w naszej wypożyczalni.
W celu uzgodnienia szczegółów związanych z namiotami na imprezę – miejsca wydarzenia i liczby osób – zapraszamy do kontaktu.