Kompleksowa organizacja imprez/eventów

Pragną Państwo, by Wasza impreza pozostawiła nie tylko dobre wspomnienia, ale również, by była kojarzona z ogromnym rozmachem i klasą? Nasza – jedna z największych w Trójmieście – agencji eventowych od niemal ćwierć wieku doskonali się w sztuce organizowania tego rodzaju wydarzeń od strony sprzętowej.


Wynajem stołów i krzeseł oraz parkietu tanecznego i hali namiotowej


Podstawą udanej imprezy jest zapewnienie gościom komfortowego miejsca przy stole – dlatego oferujemy wynajem krzeseł i stołów. Dlatego w naszej agencji zajmującej się organizacją eventów i imprez znajdą Państwo eleganckie stoły w prostokątnym i okrągłym kształcie, a także stoły koktajlowe, na których śmiało na wypożyczonej przez nas zastawie stołowej można gościć nawet kilka tysięcy osób. Do dyspozycji oddajemy pełną zastawę na 2,5 tysiąca osób. Oferujemy wynajem sprzętu gastronomicznego – podgrzewacze do zupy i talerzy.
Jeżeli planują Państwo imprezę w tanecznym stylu, mogą Państwo wynająć parkiet taneczny oraz nagłośnienie DJ oraz odtwarzacze Denon. Całość imprezy może odbyć się pod halą namiotową, bowiem jesteśmy również wypożyczalnią namiotów na imprezy.


Czerwony dywan, kryształowe żyrandole i kordony


Na Państwa życzenie możemy zorganizować spotkanie w klasycznym stylu. Aby zadać szyku mogą Państwo skorzystać z podświetlanych żyrandoli. Dysponujemy także nieco bardziej nowoczesną formą oświetlenia jaką są lampy w kształcie kuli albo podświetlenia pod stół, co również zawsze zwraca uwagę gości. Dobre trunki to także część imprezy, dlatego w naszej ofercie znajdują się barki do alkoholi.
Jeżeli szukają Państwo firmy zajmującej się organizacją eventów, to warto zaufać naszemu doświadczeniu. Obsługiwaliśmy wydarzenia związane z Polską Prezydencją w Unii Europejskiej, z takimi markami jak IKEA, HESTIA, Orange czy PKO SA. Wspieraliśmy organizację imprezy dla reprezentacji Niemiec, co również było dla nas nowym doświadczeniem.
Zapraszamy do współpracy!