Meble eventowe

Wypożyczalnia mebli eventowych oferuje Państwu szeroki wybór akcesoriów, siedzisk, stołów, parkietów, które uświetnią praktycznie każde wydarzenie.


Wynajem stołów i krzeseł


Najważniejszym elementem niemal każdej imprezy są wygodne stoły i krzesła. W naszej ofercie znajdą Państwo do wynajęcia stoły cateringowe, koktajlowe, prostokątne i okrągłe, szeroki wybór krzeseł, a także foteli i puf, będących gwarancją komfortu i elegancji. Dla każdego rodzaju stołu posiadamy obrusy, natomiast do przystrojenia krzeseł przygotowaliśmy specjalne poduszki oraz pokrowce, które sprawią, że siedzenie przy stole będzie jeszcze przyjemniejsze. Jeżeli dysponują Państwo większą przestrzenią, wszystkie meble mogą znajdować się pod naszym specjalnie rozkładanym namiotem.


Modułowy parkiet taneczny – wiemy, co to dobra zabawa


Wypożyczaliśmy meble eventowe i obsługiwaliśmy największe imprezy w Trójmieście i okolicach, wiemy więc co to dobra zabawa. Dysponujemy parkietem tanecznym rozkładanym, a także lampami kulami oraz żyrandolami, które pozwolą na rozkręcenie każdej imprezy. Udostępniamy także nagłośnienie DJ wraz z odtwarzaczami denon, a także podesty sceniczne. W naszej modułowej szatni swoje rzeczy może zostawić nawet 2,5 tysiąca osób, które następnie mogą przejść się przez wypożyczony przez nas biały lub czerwony dywan.