Obrusy

Szyku i elegancji każdemu wydarzeniu promującemu markę czy spotkaniu biznesowemu dodadzą pięknie dobrane obrusy na event. Bez eleganckiego obrusu trudno wyobrazić sobie także organizację wesela dla nowożeńców w Państwa restauracji. Jako, że każdy klient ma inne oczekiwania, niemożliwym byłoby nieustanne dokupywanie nowych tego rodzaju dekoracji. My, idąc z duchem czasu, oferujemy wynajem tego rodzaju tkaniny. Nasza wypożyczalnia obrusów to miejsce, gdzie klient z naszą pomocą dobierze obrus dla siebie.


Jaki obrus na okrągły stół i prostokątny stół?


Do wyboru mają Państwo gotowe obrusy białe prostokątne, a także obrusy okrągłe o średnicy 320 cm oraz o średnicy 280 cm – taki obrus na stół okrągły jest wykonany z mocnej tkaniny, która dobrze prezentuje się w zarówno w towarzystwie jedzenia na stole, jak i materiałów promocyjnych. W ofercie przygotowaliśmy dla Państwa także szary obrus na stół prostokątny. Nasza oferta jest dostosowana do wypożyczania obrusów na większe imprezy. Dysponujemy 200 sztukami białych obrusów prostokątnych, 60 sztukami obrusów białych okrągłych 320 cm, 20 sztukami szarych okrągłych 280 cm, 20 sztukami obrusów prostokątnych szarych.


Możliwość zamówienia dowolnego obrusu


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób o niestandardowych wymiarach stołów czy odmiennych potrzebach kolorystycznych niż w przypadku obrusów dostępnych w naszej ofercie, dajemy możliwość zamówienia każdego rodzaju obrusu. Obrus jest szyty przez naszą krawcową i wykonywany specjalnie na Państwa zamówienie. Mają Państwo do wyboru aż 118 wersji kolorystycznych płótna. Tak szeroka oferta kolorów sprawia, że praktycznie każdy klient znajdzie tu coś dla siebie. Szukają Państwo np. granatowego obrusu w naszej wypożyczalni?
Chcą Państwo porozmawiać o tym, jakiego obrusu – na jaki stół i w jakim kolorze potrzebujecie? Zapraszamy do kontaktu.