Oświetlenie eventowe

W blasku reflektorów wszystko wygląda piękniej. Jeżeli i Ty chcesz wprowadzić nieco światła, które będzie stanowić wspaniałą dekorację przyjęcia, proponujemy wynajem oświetlenia. Nasze lampy kule czy oświetlenie architektoniczne to unikalny sposób na dodanie jeszcze większego rozmachu imprezie.


Kiedy warto skorzystać z wynajęcia oświetlenia?


Oferujemy wynajem oświetlania na wesele, a także na różnego rodzaju bankiety i wydarzenia służbowe. Dotychczas obsłużyliśmy wiele restauracji oraz dużych firm oferując im oświetlenie eventu na najwyższym poziomie. Światło jest potrzebne nie tylko do tego, by rozjaśniać przestrzeń, ale także, by wprowadzać atmosferę tajemniczości czy uroku.


Oświetlenie architektoniczne – wypożyczalnia oświetlenia z profesjonalnym doradztwem


Doradzimy, jakie oświetlenie w Państwa przypadku sprawdzi się najlepiej. Podczas określania typu proponowanych elementów oświetleniowych bierzemy pod uwagę charakter i okoliczności wydarzenia. Oczywiście ostateczna decyzja, czy będą to żyrandole kryształowe z 10 lampkami, których w ofercie mamy 10 sztuk, dedykowane na uroczyste bankiety w klasycznym stylu, czy lampy kule wraz z akumulatorami, których w sumie jest 120 w naszym wyposażeniu, a może oświetlenie architektoniczne albo lampki LED, należy do Państwa. My możemy skorzystać z naszego niemal ćwierćwiecznego doświadczenia, by podpowiedzieć, jakie rozwiązania sprawdziły się podczas innych eventów tego typu.
Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym oświetleniem!