Pokrowce na krzesła

Stół jest miejscem spotkania. To przestrzeń na rozmowę, skosztowanie pysznego jedzenia, a także bezpieczne obserwowanie tego, co dzieje się wokół. Siedzenie przy stole musi być komfortowe. Z jednej strony każdy uczestnik spotkania musi mieć swoją własną strefę, której nikt nie może przekraczać, a z drugiej stół powinien stwarzać możliwość rozmowy. Właśnie takie są modele, które oferujemy do wynajęcia naszym klientom. Nadążamy za modą – dlatego nasze stoły zawsze są zgodne z duchem epoki. Na bieżąco konserwowane oraz wymieniane są zawsze godnym, niemym towarzyszem wydarzeń, na które są wynajmowane.


Pokrowce na krzesła – wypożyczanie ze specjalistycznym doradztwem


W naszej wypożyczalni pokrowców na krzesła i innych dodatków oraz sprzętów eventowych, znajdą Państwo kilkaset sztuk interesujących modeli elastycznych pokrowców na siedziska – zarówno te, które Państwo wypożyczycie w naszej agencji, jak i Państwa prywatne. Do wyboru pokrowce w trzech klasycznych kolorach: ecru, białe oraz czarne. Działamy od lat, wspierając największe firmy, dlatego wynajem pokrowców na krzesła odbywa się szybko i bez większego stresu.


Elastyczne pokrowce na krzesła na duże wydarzenia


W ofercie znajdą Państwo:
• pokrowce ecru na krzesła tapicerowane bordowe - 700 sztuk;
• pokrowce białe na krzesła tapicerowane bordowe - 300 sztuk;
• pokrowce czarne na krzesła tapicerowane bordowe - 300 sztuk;
• pokrowce białe elastyczne - 900 sztuk.
Taka liczba powinna być wystarczająca, by zrobić ujednolicić wystrój sali bankietowej i zrobić wrażenie na zaproszonych gościach. Tymczasem zapraszamy do kontaktu!