Sprzęt gastronomiczny i cateringowy

Co łączy Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni z reprezentacją Niemiec, wyścigami konnymi, marką Rossman czy Ikeą? Te i wiele innych firm powierzyło nam organizację swoich eventów na kilkaset do nawet 2,5 tysiąca osób. Oprócz zadań logistycznych wynajęliśmy swoim klientom również sprzęt eventowy i gastronomiczny. To my stoimy za organizacją strefy VIP dla jednej z dużych firm na takich koncercie Stinga, Lady Gagi, Rammsteina czy Bon Jovi.


Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego – wynajem stołów i krzeseł


Szukasz firmy, które zorganizuje event na szeroką lub nieco mniejszą skalę? Mamy ogromne doświadczenie w tym obszarze. Dzięki sprzętowi gastronomiczno-cateringowemu, takiemu jak: krzesła, pokrowce na krzesła, stoły podświetlane, okrągłe, koktajlowe prostokątne i obrusy na stoły, parasole rozkładane, ławy piwne, lampy i oświetlenie, kanapy białe, rozkładany parkiet, jak również dodające szyku dodatki: żyrandole kryształowe, girlandy, słupki hotelowe złote i srebrne, biały czy czerwony dywan, wszystkie wydarzenia cieszą się uznaniem gości na nich przebywających.


Wypożyczalnia sprzętu cateringowego i eventowego


Aby wydarzenie się udało każdy z gości musi mieć możliwość spróbowania pysznych potraw. Czasem event jest tak ogromny, że trudno zdobyć taką liczbę sztućców. My dysponujemy kompletną zastawą stołową na 2,5 tysiąca osób. Wypożyczenie zastawy stołowej, sztućców, baru na alkohol czy szklanek do whisky, których mamy w ofercie aż 800 jest bardzo proste. Wystarczy skontaktować się z nami.
W naszej ofercie znajdziesz także namioty, nagłośnienie, a nawet samochody Iveco Daily, które uświetnią niejeden event.